Spotkanie z doradcą NSN

Wczoraj odbyło się nasze spotkanie z doradcą NSN (www.newschoolsnetwork.org), Danielle  w siedzibie organizacji w Westminster Tower. Podczas spotkania przedstawilismy dokladny projekt naszej szkoły oraz jej wizję.  Przedstawilismy wyniki ankiety, którą przeprowadzalismy w ciągu ostatnich paru tygodni oraz projekt programu nauczania (dostępny wkrótce na naszej stronie).
W tym miejscu bardzo chcielibysmy podziękować wszystkim tym włascicielom sklepów, którzy zgodzili się umiescić nasze ulotki i plakaty w swoich sklepach między innymi Jagiello’s Delikatesy na Forest Hill, Delikatesy “Sówka” na Old Kent Road oraz Jack’s Contitnental Delikatessen na Balham a także salon Cleopatra Beauty Studio oraz Finezja Hair Salon na Lewisham.
Wasza pomoc w promowaniu i rozgłaszaniu naszego projektu okazuje się nieodzowna 🙂
NSN będzie dalej wspierać nasz projekt i zostalismy zaproszeni do złożenia wniosku o Development Programme (http://www.newschoolsnetwork.org/how-we-can-help/development-programme-0) bardziej intensywny rodzaj wsparcia ze strony NSN. Kolejna runda wniosków będzie w listopadzie br.
Gotowy projekt szkoły, łącznie z proponowaną dzielnicą w Londynie planujemy złożyć do Department of Education (Wydział Edukacji) przy następnej rundzie wniosków w Maju 2015.
Wciąż jeszcze ustalamy najlepszą lokalizację dla naszej szkoły. Dlatego, tak ważne są wasze opinie oraz rejestracja na naszej stronie internetowej, a zwłaszcza podanie kodu pocztowego i rok urodzenia dziecka 🙂 Nasza Akademia nabiera kolorów.
Na spotkaniu dyskutowalismy także o naszej grupie a konkretnie o jej składzie. Obecnie mamy specjalistów z branży edukacji oraz biznesu. Nadal poszukujemy osób chętnych do współpracy z nami z branży przedewszystkim finansów oraz promocji I marketingu. Jesli chciał(a)bys przyłączyć się do naszej grupy I wspólnie z nami tworzyć naszą szkołę napisz do nas 🙂 Czekamy 🙂

20140813_094226

 

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s