Rejestracja na naszej stronie

Wydział Edukacji sfinansuje angielsko-polską szkołę dwujęzyczną pod warunkiem, że będzie wystarczające zainteresowanie ze strony rodziców chcących posłać swoje dzieci do naszej szkoły. Bardzo prosimy o rejestrację na naszej stronie a także o udostępnianie jej innym oraz naszych postów na Facebooku. Następny termin składania wnioskòw do Wydziału Edukacji o otwarcie naszej szkoły to 18 maj 2015 co powinno dać nam wystarczająco dużo czasu na zebranie dowodów na popyt na naszą szkołę.

 

Planowane jest początkowo otwarcie dwóch klas zerówki (reception) 50 uczniów, we wrześniu 2016, prawdopodobnie w południowo-wschodniej części Londynu (South-East London) – chociaż obydwa czynniki będą ściśle zależeć od zainteresowania. Jeśli będzie potrzeba otwarcia kolejnych roczników czy otwarcie w innych obszarach Londynu wtedy odpowiemy na te potrzeby.

 

 

Prosimy o wsparcie dla naszego projektu, przekażcie go innym, potrzebujemy waszego wsparcia aby przekonać Wydział Edukacji, że szkoła jest potrzebna akurat w Waszej dzielnicy!

 

Rejestracja na stronie nie jest ròwnoznaczna z akceptacją miejsca w szkole.

20140807_162108

 

 

 

Advertisements

2 thoughts on “Rejestracja na naszej stronie

  1. witam mam na imie Malgorzata. Posiadam dwoje dzieci w wieku 5 lat i 3,5 lat chcialabym aby moje maluchy uczeszczaly do Waszej szkoly.
    Mieszkam na Hounslow tw3 3fs

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s