Współpraca z Bilingual Education Team

 

Przez ostatni miesiąc nasza grupa nawiązała sporo bardzo cennych kontaktów, które na pewno przyczynią się do dalszego, pomyslnego rozwoju naszego projektu.  Między innymi pozyskalismy zainteresowanie dużej organizacji promującej polską edukację na obczyźnie, a także nauczycieli i osoby związane z edukacją polską. Poza tym konsultacji chętnie udziela nam także była dyrektor jednej ze szkół dwujęzycznych w Londynie, osoba o wielkim doswiadczeniu jesli chodzi o   tworzenie tego typu placówek. Udało nam się także zainteresować osoby które już pracowały przy tworzeniu free schools i chętnie będą nam służyć poradą w sprawach tworzenia między innymi budżetu, programu nauczania czy w sprawach naboru i rekrutacji.  Udało nam się też znaleźć prywatnych przedsiębiorców, którzy chętnie nawiążą z nami współracę (w tej sprawie prowadzimy rozmowy co do rodzaju i formy współpracy:)).

Tutaj po raz kolejny podziękowania dla  sklepów, które tak chętnie wieszają nasze plakaty oraz przyjmują ulotki między innymi sklep Kłos na Lewisham, Jagełłó Delikatesy na Forest Hill  oraz Sówka na Old Kent Road a także Zielona Przychodnia na Greenwich.

Prowadzimy także rozmowy z innymi szkołami dwujęzycznymi aby omówić możliwosć przyszłej współpracy na zasadzie szkół partnerskich.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej a zwłaszcza zakładki Najczęsciej zadawane pytania która jest w ciągłym ‘ruchu’, dodawane są coraz to nowe pytania od Was.

Jesli nie znajdziecie  tam odpowiedzi na Wasze pytanie napiszcie na msdeh@o2.pl, na pewno odpowiemy 🙂

20140904_141925

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s