Wizyta w La Fontaine Academy

Dzisiaj odwiedzilismy angielsko-francuską akademię La Fontaine na Bromley. Powitał nas Pan  dyrektor, Sebastien Chapleau, który zaprosił nas do swojego gabinetu na rozmowę. Dyskutowalismy o naszym projekcie oraz o tym jak mogłaby się potoczyć nasza współpraca. Pan dyrektor Chapleau był bardzo przychylny naszym staraniom i zadeklarował pomoc oraz poradę. Rozmawialismy też o współpracy La Fontaine z STEP academy trust jako potencjalnym partnerem dla nas. Pan Chapleau bardzo cierpliwie i wyczerpująco odpowiedział na wszystkie nasze pytania za co bardzo mu dziękujemy:)

Następnie oprowadzono nas po szkole, gdzie moglismy zobaczyć  na żywo jak odbywa się edukacja dwujęzyczna. Odwiedzilismy zerówkę, klasę 1-szą i drugą. Dzieci były pełne ochoty do nauki i widać było, że były dumne ze swojej szkoły. Bo jest z czego!

Dziękujemy La Fontaine!

10451697_10152343928955685_3251747648870198308_n (2)

Nasz projekt dociera do coraz szerszego grona z czego ogromnie się cieszymy:) Ostatnio na portalu http://www.anglia.today ukazał się  artykuł o nas  http://www.anglia.today/edukacja/pierwsza-szkola-angielskopolska-w-wielkiej-brytanii

a w tym tygodniu zachęcamy do lektury Cooltury gdzie ma się ukazać kolejny artykuł o naszym projekcie.

Na naszej stronie znajdziecie nową zakładkę Kto nas wspiera, gdzie znajduje się lista organizacji oraz prywatnych przedsiębiorców, którzy chętnie z nami współpracują oraz dzięki którym informacja o nas dociera do Was. Bardzo wszystkim dziękujemy za pomoc:)

Na koniec przypomnienie o naszym profilu na Facebooku, który też cieszy sie ogromnym zainteresowaniem https://www.facebook.com/bilingualeducationintheuk. Jesli jeszcze nas nie polubiliscie, zróbcie to teraz:) Powiedzcie o nas znajomym, rodzinie, przyjaciołom. Nasza strona jest w dwóch wersjach językowych więc możecie też zachęcić tych, którzy jeszcze po polsku nie mówią 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s